fbpx

Fotografia produktowa – Zdjęcia reklamowe – Flatlay

Zdjęcia produktowe i do sklepu internetowego

W moim studio wykonam zdjęcia produktowe najwyższej jakości zależnie od Twoich potrzeb. Fotografia produktowa daje możliwość pracy zdalnej, wystarczy, że wyślesz do mnie to co chcesz abym sfotografowała.

Wszystkie szczegóły, w tym cenę sesji, ustalamy wcześniej, chętnie pomogę i doradzę na każdym etapie – możesz polegać na moim doświadczeniu zawodowym. Ponadto możesz uczestniczyć w sesji nie wychodząc ze swojego domu – oferuję możliwość wspólnej pracy dzięki połączeniu online. Dzięki temu wiesz, że zdjęcia będą wyglądały dokładnie tak jak chcesz.

Zdjęcia produktów do sklepu internetowego to zdjęcia stylizowane lub na białym tle. Twoje produkty zostaną starannie ułożone, wystylizowane i odpowiednio oświetlone, tak aby wyglądały jak najlepiej.

Po wykonaniu zdjęcia zostaną poddane obróbce graficznej. Fotografie zostaną przygotowane zgodnie z Twoimi wymaganiami i wskazanymi przez Ciebie zastosowaniami.

Zdjęcia reklamowe

Potrzebujesz zdjęć do reklamy? Na swoją stronę www czy social media? Na Instagrama, Facebooka? Mogę wykonać zdjęcia stylizowane, pokazując wyjątkowość Twojego produktu oraz jego składniki.

Jeśli chcesz aby zdjęcie Twojego produktu trafiło do grafika i zostało wkomponowane w spot reklamowy – wykonam zdjęcie na dowolnym tle. Oferuję także możliwość wycięcia produktu z tła na etapie postprodukcji (tzw. szparowania).

Interesuje Cię fotografia kulinarna? Zajrzyj tutaj.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego 510097785 lub mailowego kontakt@stolowicz.pl – ceny są ustalane indywidualnie.

podpis Joanna Stołowicz