Fotografia produktowa

Pokaż przewagę Twojego produktu za pomocą fotografii produktowej

Większość klientów kupuje oczami. Dlatego tak ważna jest doskonała prezentacja produktu, która pokaże, dlaczego właśnie on spełni ich oczekiwania. Szczególnie jeśli prowadzisz sklep internetowy i nie można przetestować produktu „na własne oczy”. Wybierz fotografię produktową ode mnie, a sprawię, że na sam widok zdjęcia klienci klikną przycisk „kup teraz”. 

Co dla Ciebie przygotuję w ramach sesji produktowej?

Zdjęcia produktów do sklepu internetowego to najczęściej zdjęcia stylizowane lub na białym tle tzw. packshoty. Twoje produkty zostaną starannie ułożone, zaaranżowane i odpowiednio oświetlone tak, aby jak najlepiej pokazać ich atuty. Po sesji zdjęcia zostaną poddane obróbce graficznej dla podkreślenia efektu. 

Wszystko zostanie przygotowane zgodnie z Twoimi wymaganiami i wskazanymi przez Ciebie zastosowaniami. Dlatego możesz u mnie zamówić:

  • Stylizowaną sesję zdjęciową produktów.
  • Zdjęcia na białym tle packshot.
  • Filmy i animacje poklatkowe.
  • Zaawansowaną obróbkę graficzną zdjęć.
  • Wycięcie produktu z tła (tzw. szparowanie).

Fotografia produktowa – Szczecin i cała Polska

Choć działam głównie na terenie Szczecina i okolic, nie ma problemu, abym wykonała usługę dla Ciebie – nawet jeśli jesteś na drugim końcu Polski. Wystarczy, że wyślesz do mnie produkty do sfotografowania lub sfilmowania, a ja zajmę się całą resztą.  Wszystkie szczegóły, w tym cenę sesji, ustalimy za pomocą drogi mailowej wcześniej. 

Ponadto, jeśli chcesz na żywo uczestniczyć w sesji, możemy wspólnie pracować dzięki połączeniu online. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych!

Pokaż swoją ofertę od jak najlepszej strony i umów się na sesję produktową teraz! Napisz wiadomość i ustalmy szczegóły.

Stworzę plan zdjęciowy specjalnie dla Ciebie i Twojego produktu

Do tej pory współpracowałam m.in. z :

Interesuje Cię fotografia kulinarna? Zajrzyj tutaj.

Chcesz porozmawiać o zleceniu? Umów się na bezpłatne 15 minutowe konsultacje.