fbpx

Fotografia produktowa – Zdjęcia reklamowe – Flatlay

Umów się na sesję zdjęciową – telefon 510097785  mail kontakt@stolowicz.pl .

Zdjęcia produktowe i do sklepu internetowego

W moim studio wykonam zdjęcia produktowe najwyższej jakości zależnie od Twoich potrzeb. Fotografia produktowa daje możliwość pracy zdalnej, wystarczy, że wyślesz do mnie to co chcesz abym sfotografowała – ja zajmę się resztą.

Wszystkie szczegóły, w tym cenę sesji, ustalamy wcześniej, chętnie pomogę i doradzę na każdym etapie – możesz polegać na moim doświadczeniu zawodowym. Ponadto możesz uczestniczyć w sesji nie wychodząc ze swojego domu – możemy wspólnie pracować dzięki połączeniu online.

Zdjęcia produktów do sklepu internetowego to zdjęcia stylizowane lub na białym tle. Twoje produkty zostaną starannie ułożone, wystylizowane i odpowiednio oświetlone, tak aby wyglądały jak najlepiej.

Po wykonaniu zdjęcia zostaną poddane obróbce graficznej. Fotografie zostaną przygotowane zgodnie z Twoimi wymaganiami i wskazanymi przez Ciebie zastosowaniami.

Zdjęcia i GIFy reklamowe

Potrzebujesz zdjęć lub GIFów do reklamy? Na swoją stronę www czy social media? Na Instagrama, Facebooka? Mogę wykonać zdjęcia stylizowane, pokazując wyjątkowość Twojego produktu oraz jego składniki.

Jeśli chcesz aby zdjęcie Twojego produktu trafiło do grafika i zostało wkomponowane w spot reklamowy – wykonam zdjęcie na dowolnym tle. Oferuję także możliwość wycięcia produktu z tła na etapie postprodukcji (tzw. szparowania).

Do tej pory współpracowałam m.in. z : Philadelphia, Philips, Wolt, Asprod, Uber Eats, Hortex, Mlekovita, Princes, Wawrzyniec, Primo Gusto, Allegro, Monini, Sir Williams Tea, Richmont Tea, Vaspiatta, Vorwerk, Finish, Berg.

Interesuje Cię fotografia kulinarna? Zajrzyj tutaj.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego 510097785 lub mailowego kontakt@stolowicz.pl – ceny są ustalane indywidualnie.