Fotografia produktowa dla Twojej firmy

Moje zdjęcia sprzedają Twoje produkty

W moim studio wykonam zdjęcia i filmy produktowe najwyższej jakości zależnie od Twoich potrzeb.

Fotografia produktowa daje możliwość pracy zdalnej

Wystarczy, że wyślesz do mnie to co chcesz abym sfotografowała lub sfilmowała – ja zajmę się resztą. Wszystkie szczegóły, w tym cenę sesji, ustalamy wcześniej, chętnie pomogę i doradzę na każdym etapie – możesz polegać na moim doświadczeniu zawodowym. Ponadto możesz uczestniczyć w sesji nie wychodząc ze swojego domu – możemy wspólnie pracować dzięki połączeniu online.

Zdjęcia produktów do sklepu internetowego to zdjęcia stylizowane lub na białym tle.

Twoje produkty zostaną starannie ułożone, wystylizowane i odpowiednio oświetlone, tak aby wyglądały jak najlepiej. Po wykonaniu zdjęcia zostaną poddane obróbce graficznej. Fotografie i filmy zostaną przygotowane zgodnie z Twoimi wymaganiami i wskazanymi przez Ciebie zastosowaniami.

Zdjęcia i GIFy reklamowe

Potrzebujesz zdjęć lub filmów i animacji do reklamy? Na swoją stronę www czy social media? Na Instagrama, Facebooka? Mogę wykonać zdjęcia stylizowane, pokazując wyjątkowość Twojego produktu oraz jego składniki. Jeśli chcesz aby zdjęcie Twojego produktu trafiło do grafika i zostało wkomponowane w spot reklamowy – wykonam zdjęcie na dowolnym tle. Oferuję także możliwość wycięcia produktu z tła na etapie postprodukcji (tzw. szparowania).

Stworzę plan zdjęciowy specjalnie dla Ciebie i Twojego produktu

Do tej pory współpracowałam m.in. z : Philadelphia, Philips, Wolt, Asprod, Uber Eats, Hortex, Mlekovita, Princes, Wawrzyniec, Primo Gusto, Allegro, Monini, Sir Williams Tea, Richmont Tea, Vaspiatta, Vorwerk, Finish, Berg.

Interesuje Cię fotografia kulinarna? Zajrzyj tutaj.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego 510097785 lub mailowego kontakt@stolowicz.pl – ceny są ustalane indywidualnie.