Fotografia kulinarna

Fotografia kulinarna, że ślinka cieknie na sam widok

Sprawię, że za pomocą moich fotografii jedzenia Twoi klienci niemal naocznie poczują doskonałą jakość Twoich produktów i będą chcieli więcej! Dzięki atrakcyjnym aranżacjom fotografii kulinarnej klienci nie będą mogli oderwać wzroku od Twoich dań i produktów. Skoro to TAK może wyglądać, to jak to musi smakować w rzeczywistości? 

Moje profesjonalne zdjęcia kulinarne pomogą Ci także w budowaniu Twojego wizerunku. Apetyczna prezentacja potraw jest kluczowa w zachęceniu klienta – w końcu uwielbiamy jeść oczami. Jeśli więc można u Ciebie dostać TAKIE jedzenie, to musi być dobre.

Kto może zamówić u mnie zdjęcia kulinarne?

Tworzę fotografię kulinarną zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych, potrzebujących dobrze prezentujących się zdjęć produktów żywnościowych, w tym:

  • Chętnie pomagam firmom produkującym żywność z przeróżnych gałęzi tej branży, m.in. cukierniczej, mleczarskiej, mięsnej itd. 
  • Wspieram również producentów wyposażenia kuchennego, pokazując ich wysokiej jakości akcesoria (np. patelnie, garnki, talerze itp.) „w akcji”. 
  • Współpracowałam także z wieloma sieciami sklepów oraz z dostawcami jedzenia.
  • Jesteś właścicielem restauracji, kawiarni, baru, piekarni czy cukierni? Za pomocą moich zdjęć kulinarnych stworzysz apetyczne menu, atrakcyjną stronę internetową oraz zachęcisz gości do odwiedzenia Twojego miejsca poprzez posty na social media (Instagram, Facebook) czy klasyczne formy reklamy (np. plakat). 

Oferuję wiele usług foto-wideo – od indywidualnych sesji zdjęciowych po animacje poklatkowe i krótkie filmy kulinarne. Zdjęcia Twoich produktów mogę wykonać zarówno jako typowe fotografie produktowe w kulinarnej aranżacji, jak i z wykorzystaniem ich jako składnika potrawy. Tak naprawdę, jeśli Twoje zlecenie zawiera temat jedzenia, na pewno się dogadamy! Napisz do mnie wiadomość i umów się na sesję teraz.

Do tej pory współpracowałam m.in. z takimi markami jak:

Ty też możesz znaleźć się w tym gronie zadowolonych klientów. Skontaktuj się ze mną teraz!

Jak wygląda współpraca ze mną?

  • Przyrządzę potrawę z własnego lub podanego przez Ciebie przepisu.
  • Zrobię stylizację Twojego dania, aby na zdjęciu wyglądało jak milion dolarów.
  • Stworzę profesjonalne zdjęcia i filmy zgodnie z wytycznymi / briefem – mogą to być pojedyncze zdjęcia, krok po kroku, seria tematyczna lub inne na zadany temat na blogi, strony www i kanały social media.
  • Obrobię zdjęcia w programie komputerowym tak, że nie oderwiesz od nich wzroku.

I gotowe! Ze mną masz pewność, że Twoje potrawy i napoje będą prezentowały się doskonale. Nie czekaj dłużej i zamów swoje zdjęcia kulinarne teraz!

Pracuję z klientami z całej Polski

Dzięki zdalnej współpracy obsługuję klientów z całego kraju. Moje studio w Szczecinie jest wyposażone w bogaty zestaw dekoracji, teł, ceramiki i tkanin, co pozwala na przygotowanie dowolnej scenografii kulinarnej. Nie możesz mi przesłać swojego produktu? Nie ma sprawy, odtworzę Twoje potrawy i napoje.

Chcesz porozmawiać o zleceniu? Umów się na bezpłatne 15 minutowe konsultacje.