Zdjęcia portretowe

Zdjęcia portretowe to najwspanialsza pamiątka, do której będziesz wracać latami. Co się kryje pod tą nazwą?

To sesja zdjęciowa, na której zrobię zdjęcia o jakich marzysz. Doradzę Ci w kwestii ubioru, pomogę w przygotowaniu się do sesji, będę odpowiadać na wszelkie pytania przed, po i w trakcie. Możemy umówić się na sesję kobiecą czy męską.

Sesja zdjęciowa w plenerze lub w studio

Miejscem sesji może być moje studio w Szczecinie. Może to być plener – któreś z moich sprawdzonych miejsc lub coś co zechcesz mi pokazać.

Na sesji mile widziane są zwierzaki – to przecież członkowie naszych rodzin.

Jak wygląda sesja zdjęciowa od A do Z?

Zaczynamy rozmowę, ustalamy jak ma wyglądać sesja, ile zdjęć będzie potrzebnych, ile mamy czasu, ile osób będzie na sesji, gdzie się ona odbędzie. Omawiamy poszczególne pakiety z cennika.

Podpisujemy umowę.

Wyślę Ci inspiracje i propozycje ubrań oraz kolorów .

W dniu sesji zaczynamy od makijażu i fryzury – oddam Cię w ręce najlepszych fachowców w Szczecinie. Dzięki temu każdy będzie czuł się bosko wyglądając jednocześnie świeżo i naturalnie.

Spotykamy się w studio lub w plenerze i zaczynamy zdjęcia – sesja trwa zazwyczaj do 2 godzin.

Maksymalnie w ciągu 3 dni od sesji dostaniesz ode mnie link do galerii zdjęć do wyboru.

Gdy wybierzesz te zdjęcia, które najbardziej Ci się podobają – w ciągu dwóch tygodni dostaniesz je ode mnie w formie elektronicznej – wyretuszowane i w formacie pozwalającym na publikacje w social media, odbitki i wydruki.

Skontaktuj się ze mną mailowo – kontakt@stolowicz.pl lub telefonicznie – 510 097 785, ustalmy szczegóły Twojej wymarzonej sesji zdjęciowej.