fbpx

Zdjęcia fashion i beauty

Projektujesz ubrania? Masz butik lub sklep z ubraniami? Zarządasz marką odzieżową? Zdjęcia fashion są stworzone żeby pokazać piękno strojów, jak wyglądają w ruchu, jak układają się na sylwetce modelki. Jeśli szukasz fotografa, który stworzy dla Ciebie lookbook, kampanię, e-commerce czy sesję wizerunkową – jesteś we właściwym miejscu. Sprzedajesz lub tworzysz kosmetyki do pielęgnacji lub makijażu? Produkty do włosów? Sesja beauty jest stworzona dla Ciebie.

Fotografia fashion

Sesja fashion może się odbyć w studio albo w innym wybranym wnętrzu. Możemy takie zdjęcia zrobić także na zewnątrz – wszystko zależy od pomysłu i potrzeb. Fotografuję w świetle sztucznym stałym i błyskowym, a także w świetle dziennym.

Na takiej sesji pracuje cała ekipa osób odpowiedzialnych za finalny efekt (ja zajmę się jej zorganizowaniem) – począwszy od zawodowych modeli, po makijażystkę i fryzjerkę, na fotografie i asystencie skończywszy. Do współpracy możemy zaprosić stylistę strojów. W czasie realizacji zdjęć jest też oczywiście klient, który dostarcza swoje ubrania, kosmetyki, biżuterię – to co chce pokazać na zdjęciach, a także ma możliwość oglądania zdjęć w czasie rzeczywistym. Dzięki temu dostaniesz dokładnie takie kadry, o jakich marzysz.

Fotografia beauty

Sesja beauty to sesja mająca pokazać kunszt i detale makijażu, stąd skupiam się na detalach i zbliżeniach. Na takiej sesji zawsze jest makijażysta/ka, często również stylista fryzur. Zdjęcia są zazwyczaj robione w studio.

Skontaktuj się ze mną mailowo – kontakt@stolowicz.pl lub telefonicznie – 510 097 785, ustalmy szczegóły współpracy.