fbpx

Joanna Stołowicz Fotografia

Fotografia w czasie pandemii

Wysokiej jakości zdjęcia to podstawa sklepów internetowych, stron www i social mediów – być może teraz jest to nawet ważniejsze niż kiedykolwiek. Ostatnie wydarzenia zmusiły nas do prowadzenia naszych biznesów w sieci, a klienci chętniej niż kiedykolwiek zamawiają produkty z dostawą do domu.

maseczka jednorazowa i płyn do dezynfekcji

Dbam o bezpieczeństwo swoje i moich klientów, więc sesje fotograficzne wykonuję zdalnie lub u klienta z zachowaniem wszelkich zaleceń administracyjnych – posiadam maseczkę, rękawiczki jednorazowe i środek do dezynfekcji.

Jakie sesje są możliwe w tej chwili?

  • sesje produktowe które wykonuję w moim studio – kontakt z klientami w całości online – ustalenia mailem, przesłanie produktu do zdjęć, zdalne uczestniczenie w sesji, wysyłka gotowych zdjęć w formie elektronicznej – nie ogranicza nas ani odległość ani restrykcje związane z pandemią
  • kulinarne sesje stylizowane / zdjęcia przepisów krok po kroku / opracowanie przepisów – kontakt z klientami w całości online – ustalenia mailem, zakupy produktów potrzebnych do sesji na miejscu i wcielam się w rolę kucharki, stylistki kulinarnej i fotografa oraz retuszera, a następnie przesyłam gotowe kadry w formie elektronicznej. Możliwe jest obserwowanie sesji online i uczestniczenie w powstawaniu zdjęć – tak aby klient otrzymał takie zdjęcia o jakich marzył.
  • zdjęcia wnętrz / mieszkań / biur – to unikalny moment na wykonanie takich fotografii bez zakłócania pracy i normalnej organizacji dnia ponieważ większość pracowników jest oddelegowana do pracy zdalnej.
  • zdjęcia wizerunkowe / biznesowe – przy zachowaniu dystansu i ograniczeniu ilości osób do fotografa i osoby fotografowanej taka sesja jest jak najbardziej możliwe. W tym okresie makijaż będzie musiał zostać wykonany we własnym zakresie przez modela oraz przeze mnie – w programie Photoshop.

Jeśli wszystko jasne – zadzwoń do mnie na numer 510 097 785 lub napisz na kontakt@stolowicz.pl i umów się na sesję.

podpis Joanna Stołowicz