fbpx

Fotografia dla restauracji

Jesteś właścicielem restauracji, kawiarni, baru, piekarni, cukierni? Zrobię zdjęcia do Twojego menu, stronę internetową oraz social media (Instagram, Facebook). Z moich zdjęć możesz wykonać plakaty, grafiki komputerowe czy nawet billboardy.

Sesja fotograficzna dla restauracji

Jak wygląda taka sesja fotograficzna? Ustalimy wcześniej jakie zdjęcia są potrzebne, gdzie zostaną opublikowane, co będzie fotografowane np. napoje, dania obiadowe czy desery. Jeśli zajdzie taka potrzeba sfotografuję także właściciela, szefa kuchni czy menedżera. Nie wahaj się także zapytać o zdjęcia wnętrz. Omówimy jakie są warunki w lokalu, jakie dekoracje i oświetlenie są dostępne. Zanim przyjadę na sesję każdy szczegół będzie doprecyzowany.

W dniu sesji pojawiam się o umówionej porze (najlepiej poza godzinami pracy lokalu) z moim aparatem i resztą sprzętu potrzebną do tego aby zdjęcia były takie o jakich marzysz. Możliwe jest także dostarczenie potraw do mojego studia i fotografowanie poza restauracją. Jeśli jest taka potrzeba pomogę wystylizować potrawę lub napój aby jak najlepiej prezentowała się przed obiektywem. W zależności od ustaleń całość trwa od 1 do 3 godzin. Zdjęcia są przeze mnie obrabiane komputerowo i kilka dni po sesji otrzymujesz je na swoją skrzynkę odbiorczą.

Tutaj możesz zobaczyć edytorial z moimi zdjęciami – link.

Moje zdjęcia można także nabyć za pośrednictwem agencji Stockfood.

O mnie i mojej pracy możesz przeczytać w wywiadach – w Głosie Szczecińskim, z Modellenland i z Kulturalnymi rozmowami.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego 510097785 lub mailowego kontakt@stolowicz.pl – ustalmy szczegóły współpracy.

Joanna Stołowicz fotograf